Gastro Poradenství

Gastronomický audit a ekonomika provozů

Rychle, kvalitně, profesionálně, levně

Gastronomický audit a ekonomika provozů

Možná si lámete hlavu nad tím, proč nevyděláváte, nebo vyděláváte málo? Většinou je problémem špatně provedena cenotvorba – od nákupu surovin, přes náklady na energie a zaměstnance až k finální ceně pro zákazníka. Při gastro auditu se zaměřujeme na celkovou ekonomiku provozu.
 
Naučíme váš personál, jednoduchým a ekonomickým postupům, které vám ušetří peníze na surovinách, personálu a především zvýší kvalitu poskytovaných služeb!!!

Pokud chcete optimalizovat provoz kuchyně, je to služba přímo pro vás.

Před samotným auditem doporučujeme realizovat mystery shopping. Podíváme se z pohledu zákazníka jak to u vás chodí. Poodhalíme nedostatky, které mohou být způsobené i vaší provozní slepotou. Není se za co stydět, tak to prostě je. A ať to chcete slyšet, nebo ne, mnohé problémy plynou především nedostatečnou kontrolou zaměstnanců a špatně nastavenými pravidly. 

Výstupem gastronomického auditu je seznam zjištěných problémů a konkrétní návrhy a doporučení vedoucí k jejich odstranění. Realizaci opatření můžeme ponechat na Vás nebo Vám pomoci díky službě externí provozní, nebo externí šéfkuchař– v takovém případě aktivně dohlížíme nad celým ozdravným procesem několik dnů, týdnů či měsíců. V případě potřeby pomůžeme i s personálem skrze školení kuchařů a číšníků.

Ze zkušenosti se investice vložené do gastronomického auditu vrátí zpravidla do 3 měsíců od realizace opatření – pokud si tedy majitel či provozní nechají poradit.

Zajímá vás spolupráce s Gastro Poradenstvím? V tom případě není nic jednoduššího, než nás kontaktovat!!!

Vybrané reference

Celkově realizován audit pro více než 50 hotelů.

Posuňte Vaší restauraci

Neváhejte mě kontaktovat, vymyslíme spolu efektivní řešení pro maximální růst a prosperitu Vašeho provozu.