Gastro Poradenství

GASTRO PROJEKTY NA MÍRU

Rychle, kvalitně, profesionálně, levně

Plánujete otevřít restauraci, kavárnu, bar, či hotel a nejste si jistí s projektem gastro provozů?

Zhmotníme Vaši představu do reálného projektu. Rádi si vyslechneme, co od budoucího provozu očekáváte, jakým způsobem v něm budete pracovat a co v něm budete produkovat. Doporučíme, co bude fungovat a v čem vidíme rezervy, případně navrhneme lepší řešení. 

Projektová dokumentace

Projektovou dokumentaci Vašeho gastro provozu zpracujeme v jakémkoli stupni – studie proveditelnosti, dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební povolení či realizační dokumentace pro provedení stavby. Samozřejmostí je úspěšné projednání na příslušných úřadech, včetně získání kladného stanoviska orgánu hygienického dozoru. Při zpracovávání dokumentace koordinujeme veškeré kroky s generálním projektantem či s jednotlivými profesemi nebo přímo s investorem.

Výběrová řízení gastro

Velké zkušenosti máme také s přípravou podkladů pro výběrová řízení na dodavatele gastro vybavení, ať už jde o soukromý sektor či o podklady pro veřejné zakázky. Naše podklady obsahují férově nastavené podmínky, které dávají investorovi možnost jasného srovnání a výběru nejkvalitnější nabídky dle různých parametrů – cena, kvalitativní standard, záruční a pozáruční péče, energetická náročnost atd. – všechny parametry od nás obdržíte jasně a přehledně ke srovnání.

Gastro vybavení

Součástí naší práce je také doporučení konkrétního typu gastro vybavení. Vycházíme přitom vždy z potřeb konkrétního provozu. Ten by měl dle našeho názoru mít vždy na výběr z různých kvalitativních variant, znát jejich výhody a nevýhody a na základě těchto informací se samostatně rozhodnout pro nejvhodnější řešení. Při výběru zařízení bereme ohled nejen na počáteční investici, ale zohleňujeme také jeho životnost, spolehlivost či energetickou úspornost.

Spolupráce s architekty

Často coby projektanti profese gastro spolupracujeme s architekty a architektonickými ateliéry. Touto formou jsme se podíleli na přípravě projektové dokumentace pro řadu zařízení, hotelových restaurací, domovů pro seniory, či různorodých developerských projektů. Zcela zásadní je z našeho pohledu u zakázek většího typu koordinace s ostatními profesemi. Pro zajištění kompatibility a jednoduché návaznosti používáme software společnosti Autodesk.

Vybrané reference

Celkově realizován audit pro více než 50 hotelů.

Posuňte Vaší restauraci

Neváhejte mě kontaktovat, vymyslíme spolu efektivní řešení pro maximální růst a prosperitu Vašeho provozu.