Gastro Poradenství

MYSTERY SHOPPING

Rychle, kvalitně, profesionálně, levně

Co je mystery shopping

  • Mystery shopping od nás je ideálním nástrojem, jak se na práci svých zaměstnanců a prezentaci značky podívat očima zákazníka. Vyškolení „mystery shoppeři“ vystupují v roli zákazníků, a zprostředkují vám tak autentickou zkušenost klientů s vaší značkou.
  • Mystery shoppery necháme zevrubně popsat subjektivní zkušenosti s prodejnou/zbožím/zaměstnanci a zjistíme, jak se během návštěvy cítili a zda by se k vám vrátili.
  • Nezáleží, zda je váš zákaznický servis teprve v plenkách, nebo ho již roky úspěšně budujete. Mění se jak trh, tak zákazníci, a jejich pohled na vaši značku bude vždy klíčový.

Díky této službě získáte zpětnou vazbu o reálném fungování Vašeho provozu a zaměstnanců z pohledu zákazníka. Na přání připravíme konkrétní či specifické situace sloužící k prověření znalostí a dovedností Vašeho personálu – problémový či nespokojený zákazník apod.

Při gastronomickém mystery shoppingu rozlišujeme dvě úrovně poskytované služby:

Obecný gastronomický mystery shopping
Specifický gastronomický mystery shopping

Při obecném gastronomickém mystery shoppingu zkoumáme mimo jiné:

celkový dojem podniku
celkovou kvalitu poskytovaných služeb
celkovou rychlost služeb
…a mnoho dalších konkrétních maličkostí

Při specifickém gastronomickém mystery shoppingu navíc zkoumáme:

dodržování gastronomických standardů a pravidel

Tento druh mystery shoppingu provádí osoba, která je vyučena v oboru a současně má praxi v oboru kuchař/číšník. Díky tomu jsme schopni poskytnou mnohem podrobnější a hlubší pohled než má běžný zákazník.

Výstupem každého skrytého nákupu je záznam se zpětnou vazbou – sepíšeme všechny zjištěné klady a zápory – jak personálu, tak provozovny. Navíc po každém mystery shoppingu se s Vámi osobně sejdeme a probereme možnosti ke zlepšení..

Na základě provedeného mystery shoppingu Vám navrhneme konkrétní kroky vedoucí k odstranění zjištěných problémů a posílení silných stránek personálu i provozu. Zavedení změn do praxe můžeme nechat na Vás nebo Vám pomoci díky službě školení kuchařů a číšníků.

Vybrané reference

Celkově realizován audit pro více než 50 hotelů.

Posuňte Vaší restauraci

Neváhejte mě kontaktovat, vymyslíme spolu efektivní řešení pro maximální růst a prosperitu Vašeho provozu.